Benesta Acıbadem Sembolü

Benleo Park Şehrin İçinde, Yeşil ile İç İçe Masalsı Bir Konsept!

Benesta Acıbadem Projesi Benleo Park Konsepti
Benesta Acıbadem Projesi Benleo Park Konsepti Benesta Acıbadem Projesi Benleo Park Konsepti

Doğanın yeşili, oksijeni ve toprağı ile

Minikler unutulmaz bir çocukluk yaşasa, büyükler her fırsatta çocukluğuna dokunsa, doya doya yeşil olsa, ayağımız toprakta, mutluluğumuz gökyüzünde, neşemiz gökkuşağının renklerinde kaybolsa...

Bir elinizde plaj çantanız, bir elinizde miniğiniz ile yemyeşil o düşlerin içerisinden geçerken bir yandan ayağınız yazın sıcağında buz gibi suya sokacak, kumunda kaleler yaparak özlemini duyduğunuz tatilde; yeşilde, doğada ve mavide yaşıyor olacaksınız. Diğer tarafta ağaçların, meyve bahçelerinin arasında dalından taze koparılmış elmaları ailenizle bir piknik örtüsü üzerinde yemenin keyfini tadabileceksiniz. Geleceğinizi kendiniz ve çocuklarınız için yazarken, o hayalini kurduğunuz düş tüm gerçekliğiyle Benleo Park’ta sizi bekliyor.

Gözünüz arkada kalmadan, Şehrin içinde şehirden uzak bir yaşam!

Evimizin kapısını kilitlemeden uyuduğumuz, çocuğumuzun gözümüz arkada kalmadan güvenle oynadığı, birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığımız o günleri yaşamaya ve yaşatmaya hazır olun! Benesta Acıbadem’de güvenliğiniz adına tüm detaylar eksiksiz olarak düşünüldü. Dünyaca ünlü mimarlık şirketi WATG uzmanlığı ve misyonuyla, Benleo’nun sunduğu sosyal ve kültürel etkinliklerde yer alırken geleceklerini güvenle çizebilecekleri bir rota oluşturuyor.

Benesta Acıbadem Projesi Benleo Park Konsepti
Yeşil yaprak

BENLEO PARK

VAZİYET PLANI

Benleo Park Vaziyet Planı
BENLEO HUB
Benesta Acıbadem Projesi Merkez BENLEO HUB
MEYVE AĞAÇLARI
Benesta Acıbadem Projesi Yeşil Alan MEYVE AĞAÇLARI
TIRMANMA DUVARI
Benesta Acıbadem Projesi Tırmanma Duvarı TIRMANMA DUVARI
KÖPRÜ
Benesta Acıbadem Projesi Köprü KÖPRÜ
ÇOCUK YÜZME HAVUZU
Benesta Acıbadem Projesi Çocuk Havuzu ÇOCUK YÜZME HAVUZU
AÇIK HAVUZ
Benesta Acıbadem Projesi Açık Havuz AÇIK HAVUZ
VİTA PARKUR
Benesta Acıbadem Projesi Localar VİTA PARKUR
LOCALAR
Benesta Acıbadem Projesi Koşu Parkuru LOCALAR

Daha önce yapılmadı

Ailenizle ve miniğinizle ayrı bir an bile geçirmeden, İstanbul’un tüm fonksiyonlarını kapınızın bir adım ötesinde topladığınız anları yaşayın. Aile, çocuk, komşuluk ilişkileri kavramlarını ve o tadı damakta kalan eski kültürlerin birleşmesiyle zenginleşen bir altyapının vizyonunu taşıyor.

Bu hayalin içerisinde kendinizi düşlediğiniz Anadolu Yakası’nın nadide yeşil alanlarından olması ile yüz yıllık ağaçların görkemini ve toprağın dokusunu taşıyarak doğanın içinde sade ve huzurlu bir o kadar da şehrin içinde bir yaşam vadediyor.

Benesta Acıbadem Projesi Benleo Park Konsepti Benesta Acıbadem Projesi Benleo Park Konsepti

Yepyeni Mutluluklara Hoş Geldiniz

Doğayla aranızdaki sınırları kaldırarak hep hayalini kurduğunuz sıcak yuvanızda aileniz ile birlikte İstanbul’un da doğanın da tadını doya doya yaşayın istiyoruz. İşe yetişme stresinden uzak, hayatın her anına bir çırpıda ulaşabileceğiniz, sosyal olanakları, doğal güzellikleri ve tertemiz havasıyla size hayallerinizi yaşatacak Benesta Acıbadem’de yepyeni mutluluklara adım atmanızı diliyoruz.

Konforun, lüksün ve rahatlığın her detayının düşünüldüğü bu eksiksiz yaşam formunda, unutamayacağınız nice anlar, biriktireceğiniz nice renkli anı sizleri bekliyor.

Yeni hayatınıza hoş geldiniz.

Award Winner!

Dünya çapında bir proje, dünya çapında ödüllerle mümkün olur.

Değer katan tasarımları, benzersiz konsepti ve incelikle bir araya getirilmiş mimari detaylarıyla her şey dahil lüks sunan Benesta BenLeo Acıbadem'i tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde dizayn ettik.

Dünyaca ünlü organizasyonlardan "European Property Awards" tarafından "Beş Yıldızlı Proje" ödülüne layık görülen Benesta BenLeo Acıbadem'i fonksiyonel faydayı gözeten mükemmeliyetçi yaklaşımımız ile taçlandırdık.

Avrupa Emlak Ödül Rozeti