Konsept

Benesta Acıbadem Projesi Yeşil Alan

BenLeo Park

Yeşil ile Sosyal Yaşamı Bir Araya Getiren Dünya’da ki İlk Konsept, BenLeo Park! Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte doğayla ve doğal olanla buluşmaya hazır mısınız? BenLeo Park düşlerden alınan ilhamla kurgulanmış bir ütopyada sizlere benzersiz bir deneyim vadediyor. Çocuğunuzla çocukluğunuza gideceğiniz, her anında yepyeni anılar biriktireceğiniz yemyeşil bir düş sizleri bekliyor.

Benesta Acıbadem Projesi Sosyal Yaşam

Exclusive Homes

134m2’den başlayıp 720m2’ye kadar uzanan 2+1 yaşam alanlarından 5+1 dubleks alternatifleri, zengin tercih skalasıyla bağımsız iki ayrı yaşamı mümkün kılan çok fonksiyonel bir yaşam alanı sunuyor.

Benesta Acıbadem Exclusive Homes

High-End Mansions

Gösterişli ve seçkin mimarisiyle projelenen High End Mansion şehir içinde müstakil yaşamın en önemli elementlerini barındırıyor. Çatı katı ve ara kat dubleksleri; tavan yüksekliği avantajı, korunaklı teras alanları, misafir kabul alanı ve jakuzi keyfi gibi nitelikli ve lüks yaşam standartlarını bir arada harmanlıyor.

Benesta Acıbadem High-End Mansions

Benesta Hub

Organik ve gurme lezzetlerin yer alığı marketlerin, lokal kafelerin ve restorantların bulunduğu Benesta Hub nitelikleri ile sosyal ve kültürel ihtiyaçlarınızın doyum noktası oluyor.

Benesta Acıbadem Benesta Hub